Przeczytaj w weekend

Avengers 4 – zwiastun w końcu w sieci! MCU miażdży, jest tytuł!

Pierwszy zwiastun najważniejszego dla MCU filmu, Avengers 4, zadebiutował już w sieci! Poznaliśmy oficjalny tytuł przyszłorocznej produkcji.

Pierwszy zwiastun najważniejszego dla MCU filmu, Avengers 4, zadebiutował już w sieci! Poznaliśmy oficjalny tytuł przyszłorocznej produkcji.

Tak, już tu jest - pierwszy zwiastun Avengers: Endgame, ukoronowanie całego MCU, właśnie zadebiutował w sieci! Choć materiał jest aż do bólu powściągliwy w kwestii rozwiązywania zagadek fabularnych, doskonale kładzie fundamenty pod atmosferę widowiska. Poznaliśmy już oficjalny tytuł. Zobaczcie sami:

Obejrzyjcie również wersję z polskimi napisami:

Oto oficjalny plakat filmu:

Film Avengers: Endgame wejdzie na ekrany kin w Polsce 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV