Avengers Koniec gry - czy Kapitan Ameryka spotkał (SPOILER) w czasie podróży?

Avengers: Koniec gry wciąż gości na ekranach kin, a twórcy wyjaśniają kolejne wątki zaprezentowane na ekranie. Dzisiejszy dotyczy Kapitana Ameryki.

Avengers: Koniec gry wciąż gości na ekranach kin, a twórcy wyjaśniają kolejne wątki zaprezentowane na ekranie. Dzisiejszy dotyczy Kapitana Ameryki.

Michalina Reda

Michalina Reda

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Avengers: Koniec gry to najnowszy film MCU, będący jednocześnie kulminacją bieżącej fazy. W fabule bohaterowie próbują cofnąć konsekwencje pstryknięcia Thanosa i za wszelką cenę przywrócić połowę populacji do świata żywych.

Jednym z ważniejszych wątków filmu jest wątek Kapitana Ameryki. Po wygranej bitwie z Thanosem, bohater zaoferował, że odniesie wszystkie Kamienie Nieskończoności z powrotem na ich miejsce. Jak wiemy, w swojej podróży w czasie spędził całe życie i powrócił do teraźniejszości jako sędziwy staruszek. Wielu fanów zastanawiało się, czy podczas odnoszenia Kamienia Duszy na Vormir, Cap spotkał się ze strażnikiem tego miejsca, Red Skullem. Teraz do tej kwestii odnoszą się reżyserzy, którzy potwierdzają, że rzeczywiście miało to miejsce - jak mówi Joe Russo:

On musiałby spotkać Red Skulla. Nikt nie wie, jakie są konsekwencje oddania Kamienia Duszy.

Anthony dodaje, że niezależnie od tego, że Kamień został zwrócony, Gamora i Czarna Wdowa nie mogą zostać przywrócone do życia.

Wygląda więc na to, że Kapitan Ameryka spotkał swojego wroga poza ekranem. I choć fanów zżera ciekawość na temat tego, jak wyglądała ich konfrontacja, reżyserzy nie chcą zdradzać żadnych jej szczegółów.

Avengers: Koniec gry - film jest wyświetlany na ekranach kin.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV