Avengers: Endgame - na te zdjęcia czekaliśmy. Zrób sobie tapetę z filmu MCU

Do sieci trafiły spoilerowe zdjęcia z Avengers: Endgame w wysokiej rozdzielczości - na te fotografie czekali fani MCU.

Do sieci trafiły spoilerowe zdjęcia z Avengers: Endgame w wysokiej rozdzielczości - na te fotografie czekali fani MCU.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Film Avengers: Endgame w światowym box office właśnie przekroczył wpływy rzędu 2,5 mld dolarów - pokonanie tej granicy najnowszej odsłonie MCU zajęło zaledwie 18 dni. Zanim jednak ponownie zaczniemy się zastanawiać nad tym, czy produkcji o Mścicielach uda się zdystansować Avatara w walce o tytuł najbardziej dochodowego filmu wszech czasów, Disney i Marvel mają dla nas inną propozycję - fani mogą już bowiem okrasić swój ekran monitora tapetą, która będzie niczym innym jak zdjęciem w wysokiej rozdzielczości pochodzącym z samej opowieści.

Na fotografiach pojawiają się choćby operujący dwoma młotami Thor, Rocket, Thanos prowadzący armię do boju czy Profesor Hulk. W galerii znajdziecie także zdjęcia dokumentujące proces powstawania niektórych z ujęć w CGI - jedno z nich przestawia Kapitan Marvel w trakcie ataku na Szalonego Tytana. Zobaczcie sami:

Film Avengers: Koniec gry wciąż macie okazję oglądać w kinach.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV