Avengers: Koniec gry - Boss Logic pokazał drastyczną śmierć Iron Mana [18+]

Grafik Boss Logic pokazał, jak mogłaby wyglądać drastyczna wersja śmierci Iron Mana w filmie Avengers: Koniec gry.

Grafik Boss Logic pokazał, jak mogłaby wyglądać drastyczna wersja śmierci Iron Mana w filmie Avengers: Koniec gry.

Wczoraj informowaliśmy Was, że scena śmierci Iron Mana w filmie Avengers: Koniec gry miała początkowo wyglądać inaczej. Przypomnijmy, że odpowiedzialni za efekty specjalne przedstawiciele firmy Weta Digital wyjawili, iż jedną z rozważanych koncepcji było pokazanie zupełnie innego oblicza Tony'ego Starka w momencie agonii - połowa jego twarzy miała być zniszczona energią wyzwoloną przez Kamienie Nieskończoności, natomiast gałka oczna miała dosłownie wypadać z oczodołu i opadać na policzek. Taki sposób ukazania sekwencji uznano jednak w Marvel Studios za zbyt drastyczny; wiele wskazuje na to, że po pokazach testowych, po których donoszono o płaczących dzieciach i oburzonych rodzicach, z pomysłu ostatecznie zrezygnowano.

Teraz jednak cieszący się dużą popularnością wśród fanów popkultury grafik Boss Logic postanowił zaprezentować w sieci swoją wizję całej sceny, dodając jednocześnie własną koncepcję wydarzenia. Artysta we wpisie ostrzega przed drastycznością materiału; oceńcie sami:

W najbliższy poniedziałek dowiemy się, czy Avengers: Endgame uzyska nominacje oscarowe - jak do tej pory wysoko stoją akcje produkcji MCU w kategorii Najlepsze efekty specjalne. 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV