Avengers: Koniec gry – oficjalne plakaty bohaterów MCU. Jest zaskakująca postać!

Avengers: Koniec gry rozkręca swoją promocję. Widowisko MCU doczekało się oficjalnych plakatów superbohaterów.

Avengers: Koniec gry rozkręca swoją promocję. Widowisko MCU doczekało się oficjalnych plakatów superbohaterów.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja MCU. Dowiemy się, jak zakończy się historią opowiadana od 2008 roku od filmu Iron Man. Poznamy też odpowiedzi na wszystkie pytanie, jakie pojawiły się po widowisku Avengers: Wojna bez granic.

Oficjalne plakaty bohaterów zostały opublikowane w sieci. Widzimy na nich hasło reklamowe: Avenge the Fallen, czyli dosłownie: pomścić poległych. Marvel użył też ciekawego zabiegu: plakaty postaci, które zginęły są w kolorze czarno-białym. W tym miejscu jest zaskoczenie, bo wśród tych osób jest... Shuri, siostra Czarnej Pantery. 

Nie zabrakło też Kapitan Marvel i... Walkirii. Jako że postać z Thor: Ragnarok dostała własny plakat, możemy traktować to jako potwierdzenie jej występu. Po raz pierwszy wykorzystano ją w promocji tej superprodukcji. Kto jeszcze dostał plakaty? Sprawdźcie sami.

Zobaczcie ponad 30 plakatów postaci w galerii. Premiera 26 kwietnia.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV