Przeczytaj w weekend

Avengers: Koniec gry - teoria o Iron Manie i podróży w czasie. Nowe spoty

Avengers: Koniec gry zbliża się wielkimi krokami. Nowe materiały promocyjne trafiają do sieci.

Avengers: Koniec gry zbliża się wielkimi krokami. Nowe materiały promocyjne trafiają do sieci.

Avengers: Koniec gry doczekał się teorii autorstwa dziennikarza comicbook.com, która brzmi zaskakująco intrygująco. Dotyczy podróży w czasie i postaci Iron Mana.

Pamiętamy, ze w Avengers Iron Man przeleciał przez portal, rzucając bombę nuklearną w stronę floty Thanosa. Potem bezwładnie spadł. W Iron Man 3 został nawet zapytany o to, jak udało mu się stamtąd wrócić i Tony nigdy nie miał racjonalnego wytłumaczenia.

Według teorii Tony Stark z teraźniejszości z Avengers: Koniec gry z uwagi na podróże w czasie natrafi na siebie samego w tamtym okresie i to on wypchnie nieprzytomnego Iron Mana z powrotem na ziemię. Jednak będzie to jego akt poświęcenia, ponieważ nie uda mu się uciec przed wybuchem. Prawdopodobnie wówczas miałoby mieć to większe znaczenie, bo sytuacja miałaby być ważna w kwestii zwycięstwa.

Co sądzicie o teorii? Dajcie znać w komentarzach!

Współscenarzysta filmu twierdzi, że trwa on tyle, ile powinien. Uważa, że widzowie zasługują na wielką kulminację 22 filmów, więc z tego też powodu czas trwania jest dłuższy, bo jest po prostu konieczny, by poruszyć wszelkie aspekty fabuły.

Do sieci trafiły też nowe spoty, plakat i wideo Chrisa Hemswortha, który promuje film z Szanghaju.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null.

Advertisement

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV