Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Avengers: Koniec gry - teorie fanów o MCU są bliskie prawdy? Bracia Russo komentują

Bracia Russo, reżyserzy Avengers: Koniec gry w rozmowie z Comicbook.com zostali zapytany o teorie fanowskie. Wygląda na to, że one nie są tak głupie, jak niektórzy sądzą.

Bracia Russo, reżyserzy Avengers: Koniec gry w rozmowie z Comicbook.com zostali zapytany o teorie fanowskie. Wygląda na to, że one nie są tak głupie, jak niektórzy sądzą.

Adam Siennica

Adam Siennica

Avengers: Koniec gry był tematem wielu teorii fanowskich dzięki wydarzeniom z filmu Avengers: Wojna bez granic. Czy któreś się sprawdzą? Niekoniecznie, ale bracia Russo twierdzą, że... niektóre teorie były bliskie prawdy.

Zwracają uwagę, że teoria fanowska przeważnie ma kilka zdań. Jest krótką wizją na temat tego, co może się wydarzyć. Wiedzą, że są one uproszczone, a ewentualna zgodność z prawdą tkwi w detalach.

- Diabeł tkwi w szczegółach, prawda? Niektóre teorie wchodzą na prawidłowe tory, inne nie. Czasem są wręcz dalekie od dobrej drogi. Interesujące jest to, że jest pewna grupa obrotnych fanów, którzy są w stanie trafić bardzo blisko celu albo kompletnie się z nim minąć, bo w trakcie procesu zachodzą zmiany.

Jak widzicie, bracia Russo śledzą teorie fanowskie i wiele z nich znają. Już niedługo przekonamy się, jaka wizja się potwierdzi.

A o czym mówi najnowsza teoria? O tym, że tytuł Avengers: Koniec gry to mistyfikacja na niespotykaną skalę. Marvel miałby w dzień premiery ujawnić oficjalny tytuł widowiska.

Zobaczcie nowe wideo o tworzeniu filmu pod kina IMAX:

Premiera 26 kwietnia.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV