Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

MCU po Avengers: Endgame. Większa rola Disney+ w uniwersum?

Kevin Feige, szef studia Marvel udziela wywiadów promujących Avengers: Endgame. Opowiada o tym, czego się spodziewać po przyszłości uniwersum.

Kevin Feige, szef studia Marvel udziela wywiadów promujących Avengers: Endgame. Opowiada o tym, czego się spodziewać po przyszłości uniwersum.

Adam Siennica

Adam Siennica

MCU będzie rozwijać się w rozmaitych kierunkach i będzie ulegać zmianie. Kevin Feige w rozmowie z Variety tłumaczy, że na pewno w niektórych kolejnych filmach zobaczymy postacie dobrze nam znane. Jednak zapowiada, że niektóre postaci drugoplanowe przejmą główne role oraz pojawią się nowi superbohaterowie.

Feige przyznaje, że tworzenie uniwersum ma jedną ważną zaletę. Mogę kolejne historie opowiadać inaczej, ucząc się na swoich błędach i próbować czegoś, czego wcześniej nie pokazywali na ekranie.

Szef MCU obiecuje, że seriale w Disney+ będą bardzo związane z filmami i do tego fabularnie będą się z nimi przecinać w bardzo ważny sposób. Twierdzi, że powiązanie seriali Disney+ z kinowymi produkcjami w taki sposób to kompletnie nowa forma opowiadania historii, którą będą rozwijać. Jego zdaniem seriale mają rozwijać postacie, które będziemy oglądać również na kinowych ekranach oraz wprowadzać też nowych bohaterów, którzy będą pojawiać się również w filmach. Nie da się ukryć, że te słowa oddają esencję tego, czym Kinowe Uniwersum Marvela teoretycznie było cały czas, ale według teorii z uwagi na wewnętrzny konflikt powiązania były luźne. To ma ulec zmianie, dając spójne MCU w filmach i serialach, które fani oczekują od lat.

Czy Kevin Feige jest zainteresowany reżyserią produkcji MCU? Okazuje się, że nie jest to coś, co chciałby robić.

- Zbyt świetnie się bawię na tym poziomie pracy, mając wpływ na wiele filmów naraz, by zmienić to na pracę tylko nad jedną produkcją- mówi.

Wspomniał też o Deadpoolu i jego przyszłości. Nie odniósł się do tego, czy wprowadzą go do MCU, ale powiedział, jak wygląda ich podejście do tej postaci, inspirowane słowami Boba Igera, szefa Disneya.

- Kiedy Disney kupił Marvela, Bob powiedział nam: jeśli coś nie jest zepsute, nie naprawiajcie tego. Nie ma wątpliwości, że Deadpool działa dobrze, więc po co to zmieniać?

Premiera 26 kwietnia.

Źródło: Variety / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV