Avengers: Koniec gry trafi na Disney+. Kiedy premiera?

Film Avengers: Koniec gry jeszcze w tym roku będzie dostępny dla użytkowników Disney+ w USA. Kiedy premiera?

Film Avengers: Koniec gry jeszcze w tym roku będzie dostępny dla użytkowników Disney+ w USA. Kiedy premiera?

Avengers: Koniec gry to film MCU, który wkroczył na ekrany kin pod koniec ubiegłego miesiąca. Jest to kulminacja bieżącej fazy Kinowego Uniwersum Marvela i jednocześnie finałowa konfrontacja Avengers z potężnym Thanosem. Produkcja nadal jest wyświetlana na ekranach kin i zbiera świetne recenzje, zarówno od widzów jak i krytyków.

Film trafi także na nową platformę streamingową Domu Myszki Miki, mianowicie Disney+. Zgodnie z nowymi informacjami, premiera widowiska w serwisie odbędzie się jeszcze w tym roku - konkretnie 11 grudnia. Przypomnijmy, że na razie Disney+ jest usługą dostępną wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych, w związku z czym na początku film będą mogli oglądać widzowie z USA. W bibliotece platformy będą dostępne także inne produkcje Disneya, zarówno klasyki jak i nowe filmy i seriale - w tym The Mandalorian, Gwiezdne Wojny, Kapitan Marvel i pozostałę produkcje MCU.

Disney+ - serwis zostanie uruchomiony w USA 12 listopada tego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV