The Eternals - gwiazda Gry o tron może zagrać w filmie MCU

Aktor znany z hitowego serialu HBO negocjuje udział w jednym z kolejnych filmów Marvel Studios.

Aktor znany z hitowego serialu HBO negocjuje udział w jednym z kolejnych filmów Marvel Studios.

The Eternals to zapowiedziany w ubiegłym roku film komiksowy Marvela. Tytułowi Eternale to rasa nieśmiertelnych, która została stworzona przez kosmicznych gigantów w zamierzchłych czasach. Drogi tych potężnych istot rozeszły się, część z nich zamieszkiwała Ziemię, a reszta przebywała na Tytanie (skąd pochodzi Thanos). Przedstawicielami tej rasy są między innymi Grandmaster, Collector, czy Starfox. Jak informuje portal Variety Richard Madden prowadzi rozmowy w sprawie zagrania w widowisku. Aktor miałby wcielić się w postać Ikarisa, reprezentanta tytułowej rasy, który w palecie swoich mocy ma między innymi latanie i manipulowanie energią.

W obsadzie znajdują się już Angelina Jolie, Kumal Nanjiani oraz Ma Dong-seok. Reżyserką projektu jest Chloe Zhao. Za scenariusz odpowiadają Matthew i Ryan Firpo. Producentem całości jest oczywiście Kevin Feige.

Richard Maddenfot. HBO

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV