Avengers: Wojna bez granic - Hulk miał pojawić się w bitwie. Są szczegóły

Avengers: Wojna bez granic to wstęp do hitu Avengers: Koniec gry. Z okazji premiery tego drugiego do sieci trafiają ciekawostki.

Avengers: Wojna bez granic to wstęp do hitu Avengers: Koniec gry. Z okazji premiery tego drugiego do sieci trafiają ciekawostki.

Adam Siennica
Adam Siennica
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Avengers: Wojna bez granic pokazywała Hulka w zwiastunie podczas bitwy o Wakandę. Były też zabawki sugerujące, że Hulk wyjdzie z zbroi Hulkbustera i stanie do walki. Okazuje się, że to nie były fałszywe tropy przygotowane po to, by zmylić widzów, ale naprawdę rozważano takie scenariusze.

Przyznają, że sami nazywali nowego Hulka słowami "Smart Hulk" (Mądry Hulk). Potwierdzają też, że słynne ujęcie, jak Hulk biegnie w Wojnie bez granic w bitwie o Wakandę nie było żadna manipulacją. Naprawdę chcieli pokazać przemianę Bannera i Hulka w mądrego Hulka w tym filmie. Tłumaczą, że miało do tego dojść podczas bitwy, gdy kosmici spuszczali im łomot. W chwili największej potrzeby Hulk i Banner mieli w końcu się dogadać. Wówczas mieliśmy zobaczyć scenę, jak rozrywa zbroję Hulkbustera od środka i wyskakuje jako już mądry Hulka do walki. Wówczas toczy pojedynek z Cullem Obsidianem, pokonując go bez problemu.

Tłumaczą, że podczas pokazów testowych nikomu nie podobało się to rozwiązanie, ponieważ nie pasowało pod względem tonu do opowieści. Chcieli skupić się na porażce, tragedii, zwycięstwie zła, a sukces Hulka to kompletnie zaburzał. Dlatego przenieśli wątek do Endgame i go przebudowali.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV