Repertuar kin Nowość Program TV

 

Avengers: Wojna bez granic – specyficzna relacja Hulka i Thanosa

W sieci pojawiło się wiele nowych informacji na temat filmu Avengers: Wojna bez granic. Jedna z nich dotyczy relacji Hulka i Thanosa w ekranowej historii.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Premiera filmu Avengers: Wojna bez granic zbliża się wielkimi krokami, a kolejne portale publikują swoje raporty z planu zdjęciowego. Oto najważniejsze z nowych informacji na temat produkcji:

  • Hulk po powrocie na Ziemię będzie próbował odnaleźć swoje nowe miejsce w drużynie Avengers. Kłopot sprawi mu interakcja z innymi herosami, jednak, jak twierdzi Mark Ruffalo, Zielona Bestia wie najpewniej więcej o Thanosie i nadchodzącym zagrożeniu niż ktokolwiek ze Mścicieli. Co więcej, Hulk ma być pod wielkim wrażeniem Szalonego Tytana. Ruffalo nazywa ich relację „specyficzną”, nie wchodząc w żadne szczegóły.
  • Kontynuowany będzie wątek romansu Bruce’a Bannera i Czarnej Wdowy – ma on być „burzliwy”, choć będzie tylko dodatkiem do zasadniczej osi historii obojga bohaterów.
  • Banner w filmie stanie się bardziej ekspresyjny i zacznie wyrażać swoje emocje. Nie będzie jednak w stanie zrozumieć przyczyn podziału Avengers, które zostały ukazane w produkcji Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.
  • Niezwykle zabawna ma być scena, w której Strażnicy Galaktyki pojawią się w Wakandzie – Chadwick Boseman porównuje ją do zderzenia dwóch kompletnie różnych światów.
  • Stroje wielu bohaterów zostaną ulepszone, głównie dzięki pomocy Wakandy – czeka to m.in. Iron Mana, Spider-Mana, Thora oraz Hawkeye’a.

Zobaczcie również krótki materiał wideo, który ma podsumowywać 10 lat współpracy firm Marvel i IMAX. Wedle doniesień film Avengers: Wojna bez granic w kinach IMAX pozwoli nam zobaczyć do 26% więcej obrazu niż w standardowych salach.

-
-

Film wejdzie na ekrany kin 27 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com, comingsoon.net, Collider / zdjęcie główne: Marvel

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

W jaki sposób obsada Avengers: Wojna…

Wokół filmu Avengers: Wojna bez granic budowana była wielka tajemnica i mogliśmy jedynie domyślać się…

Adam Siennica
-

Kontynuacja Spider-Man: Homecoming ma oficjalny tytuł

Tom Holland oficjalnie ujawnił w sieci oficjalny tytuł oczekiwanych kolejnych przygód Spider-Mana. Jak brzmi tytuł…

Adam Siennica
-

Sceny po napisach filmu Ant-Man i…

W USA odbyły się pierwsze pokazy dla prasy filmu Ant-Man i Osa. Są sceny po…

Michał Kujawiński
-

Spawn będzie inny od filmów Marvela…

Twórca i reżyser filmowego Spawna, Todd McFarlane podzielił się szczegółami dotyczącymi tego, w jaki sposón…

Michał Kujawiński
-

Po 25 latach kanał Viva kończy…

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, koncern Viacom zdecydował, że niemiecka stacja telewizyjna VIVA kończy nadawanie z…

Michał Kujawiński
-

Broń Hana Solo z Powrotu Jedi…

Blaster Hana Solo został sprzedany na aukcji w Las Vegas. Tym samym rekwizyt z Gwiezdnych…

Co o tym sądzisz?