Przeczytaj w weekend

Awkwafina zagra w nowym filmie. To adaptacja powieści fantasy

Awkwafina znalazła nowy projekt filmy. Aktorkę będziemy mogli zobaczyć w filmie na podstawie powieści The Last Adventure of Constance Verity.

Awkwafina znalazła nowy projekt filmy. Aktorkę będziemy mogli zobaczyć w filmie na podstawie powieści The Last Adventure of Constance Verity.

Awkwafina to aktorka, którą mogliśmy oglądać w filmach takich jak Bajecznie bogaci Azjaci, Sąsiedzi 2 czy Ocean’s 8 - zagra także w nadchodzących produkcjach Jumanji: Następny poziom czy Mała syrenka. Zgodnie z nowymi informacjami, artystka znalazła już swój kolejny projekt filmowy i dołącza do obsady adaptacji powieści The Last Adventure of Constance Verity autorstwa A. Lee Martineza. Już teraz mówi się, że produkcja będzie mieć potencjał na zapoczątkowanie całej franczyzy (autor obecnie jest w trakcie pisania sequela powieści, Constance Verity Saves the World).

The Last Adventure of Constance Verity to przygodowa powieść fantasy. Główną bohaterką jest tytułowa Constance Verity, która z niewyjaśnionych powodów już od momentu swoich narodzin została wciągnięta w walkę z nadprzyrodzonymi mocami - od tego czasu ratuje świat przed katastrofą. Teraz Connie jest już wyczerpana i chce spróbować tego, czego nie zaznała - normalnego życia, chłopaka, pracy, przyjaciół. Jak się jednak okazuje, nie jest łatwo oderwać się od przygody, gdy w rzeczywistości jesteś wybrańcem.

Data premiery nowej produkcji nie jest znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV