Axis: komiksy z crossovera Marvela w księgarniach. Obejrzyj plansze

Nakładem wydawnictwa Egmont ukazały się trzy komiksy w ramach wydarzenia Axis dziejącego się w uniwersum Marvela. Obejrzyjcie okładki i przykładowe plansze.

Nakładem wydawnictwa Egmont ukazały się trzy komiksy w ramach wydarzenia Axis dziejącego się w uniwersum Marvela. Obejrzyjcie okładki i przykładowe plansze.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Wydany przez Egmont w zeszłym miesiącu Uncanny Avengers #05: Preludium do Axis przedstawił pewne wydarzenia, które stały się preludium do nowego crossovera w ramach serii Marvel NOW! Dzisiaj do sprzedaży trafiły trzy albumy, które rozwijają tę historię.

Głównym komiksem jest Avengers i X-Men – Axis, w którym przedstawiona została fabuła napisana przez Rick Remender. Historia opisuje zjednoczenie grup Avengers i X-Men, które muszą razem przeciwstawić się potężnemu przeciwnikowi - Red Skullowi, który posiadł moce Charlesa Xaviera. Niestety dochodzi do odwrócenia się charakterów postaci i konfrontacji między superbohaterami. Wybuch wojny między X-Men a Avengers wydaje się tylko kwestią czasu.

Pozostałe wydane dziś komiksy stanowią poboczne historie. W Deadpool #08: Axis tytułowy bohater nagle staje się pacyfistą. W swym nowym wcieleniu musi sobie poradzić z porwaniem przyjaciół przez odmienionych, złych X-Menów... którzy nie są skłonni do negocjacji nawet z wygadanym najemnikiem.

Natomiast w ostatnim z komiksów Axis. Carnage i Hobgoblin przechodzą na drugą stronę: pierwszy z nich chce rozkręcić superbohaterski biznes, a drugi stara się zgłębić naturę dobra. Jednakże na swojej drodze spotkają przeciwników, którzy będą próbowali wykorzystać ich zmienioną osobowość.

Oto przykładowe okładki i plansze z komiksów wchodzących w skład Axis:

Źródło: Egmont / fot. Egmont

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV