Ballerina - spin-off Johna Wicka ma reżysera! Len Wiseman obejmuje stery

Ballerina to planowany film akcji, który będzie spin-offem Johna Wicka. Zgodnie z nowymi informacjami, projekt ma już reżysera.

Ballerina to planowany film akcji, który będzie spin-offem Johna Wicka. Zgodnie z nowymi informacjami, projekt ma już reżysera.

Michalina Reda

Michalina Reda

Ballerina to zapowiedziany jeszcze w 2017 roku film akcji, który będzie spin-offem serii John Wick. Fabuła skupiać się będzie na młodej zabójczyni, która chce mścić się na mordercach swojej rodziny. Akcja ma rozgrywać się w tym samym świecie, w którym osadzony był John Wick - nie ma jednak informacji mówiących o tym, czy Keanu Reeves pojawi się na ekranie.

Zgodnie z nowymi informacjami, Ballerina ma już reżysera - stery w produkcji obejmie Len Wiseman, który pracował nad filmami takimi jak seria Underworld czy Szklana pułapka 4.0. Współtworzył także seriale Lucyfer, Hawaii 5.0, Jeździec bez głowy czy Swamp Thing.

Dziennikarze portalu Deadline podają, że projekt jest jednym z priorytetów studia Lionsgate. Przypomnijmy, że do napisania scenariusza zaangażowano Shaya Hattena, który współpracował nad filmami Army of the Dead czy John Wick 3. Keanu Reeves i Chad Stahelski mają znaleźć się w gronie producentów.

Ballerina - data premiery ani informacje castingowe nie są znane. Będziemy informować o rozwoju projektu.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV