Batman: Arkham Legacy może być kolejną częścią serii. Zapowiedź już na TGA 2019?

Nowy przeciek sugeruje, że Batman: Arkham Legacy będzie kolejną odsłoną serii o Mrocznym Rycerzu, a zapowiedź zobaczymy jeszcze w tym roku.

Nowy przeciek sugeruje, że Batman: Arkham Legacy będzie kolejną odsłoną serii o Mrocznym Rycerzu, a zapowiedź zobaczymy jeszcze w tym roku.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Do sieci trafiły kolejne przecieki na temat nowej gry z serii Batman: Arkham. Tego typu nieoficjalne informacje pojawiają się regularnie już od kilkunastu miesięcy, ale tym razem wydają się nieco pewniejsze. Osoby odpowiedzialne za kanały SLCMOF i The Arkham Channel mówią bowiem, że za przeciek odpowiada ta sama osoba, która wcześniej ujawniła materiały z anulowanej gry z Damianem Waynem w roli głównej.

Na potwierdzenie tych nieoficjalnych informacji nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Oficjalna zapowiedź gry zatytułowanej podobno Batman: Arkham Legacy ma mieć miejsce już 12 grudnia w trakcie gali The Game Awards 2019. Czy rzeczywiście tak będzie? Cóż, nie pozostaje nic innego, jak tylko poczekać i trzymać za to kciuki.

Warto jeszcze przypomnieć, że we wrześniu Warner Bros. Montreal opublikowało wideo, które przedstawiało kilka grafik mogących sugerować, że nowa gra rzeczywiście powstaje i istotną rolę odegra w niej Trybunał Sów.

Źródło: heroichollywood.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV