Batman: Hush i Żółwie Ninja - daty premier dwóch animacji z Mrocznym Rycerzem

Poznaliśmy daty premier wydań Blu-ray filmów animowanych, gdzie głównych bohaterem będzie Batman: Batman: Hush oraz Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles.

Poznaliśmy daty premier wydań Blu-ray filmów animowanych, gdzie głównych bohaterem będzie Batman: Batman: Hush oraz Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  animacja 

Batman: Hush to nadchodzący film animowany od Warner Bros Animations, który bazuje na jednym z najsłynniejszych komiksów o Mrocznym Rycerzu. W fabule pierwowzoru, Mroczny Rycerz musi zmierzyć się z okrutnym złoczyńcą, tytułowym Hushem, który chce zgładzić bohatera. W tym celu jednoczy wrogów herosa po to, aby położyć kres jego działalności w Gotham.

Animacja trafi do sprzedaży na nośnikach Blu-ray ze specjalnymi dodatkami 13 sierpnia. Wcześniej, bo 20 lipca tego roku, będzie można zakupić wersję cyfrową w jakości 4K Ultra HD. Produkcja 13 sierpnia trafi także do oferty platformy DC Universe. Wśród dodatków pojawi się m.in. krótkometrażówka poświęcona losom Sgt. Rocka, bohatera z czasów II wojny światowej, którego przygody pojawiały się w komiksach DC. Pojawi się także krótki film zatytułowany Batman: Love in Time of War i poruszy on związek Batmana i Seliny Kyle (Kobieta-Kot). Pojawi się także materiał od twórców i producentów, którzy opowiedzą o samej produkcji.

Z kolei 4 czerwca zadebiutuje wydanie Blu-ray animacji Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles. Film oparty jest na komiksowym crossoverze autorstwa Jamesa Tyniona i Freddiego Williamsa II, w którym dochodzi do międzywymiarowego spotkania grupy Wojowniczych Żółwi Ninja i Batmana. Ostatecznie to doprowadzi do połączenia sił herosów i walki w Gotham City z całą plejadą wrogów Mrocznego Rycerza. Zobaczcie dwa nowe spoty, które promują wydanie filmu na nośnikach:

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV