Repertuar kin Nowość Program TV

Hayley Atwell dosadnie: To ABC jest winne skasowaniu serialu Agentka Carter

Hayley Atwell, która grała główną rolę w skasowanym serialu Agentka Carter, wyraźnie wskazuje, że to nie Marvel, a ABC zdecydowało o kasacji.

Agentka Carter to znany komiksowy serial Marvela i ABC, który został zdjęty z anteny po dwóch sezonach. Odtwórczyni głównej roli, Hayley Atwell, często zabiera głos w sprawie produkcji, nie tracąc nadziei, że kiedyś doczeka się ona 3. sezonu. Wielu fanów wciąż nie może pogodzić się z decyzją o nieprzedłużaniu produkcji, a sama aktorka w jednym z nowych wywiadów wyraźnie wskazuje winnego: decyzja o skasowaniu Agentki Carter należała wyłącznie do ABC.

Szkoda, że sieć skasowała ten serial, starając się wprowadzić mnie w coś bardziej mainstreamowego. Bo Marvel nie chciał, żeby to się skończyło. W Internecie jest mnóstwo kampanii, które chcą powrotu postaci, fani ją kochają. I uważam, że ta decyzja wynikała wyłącznie z pobudek ekonomicznych, w stylu: „Umieśćmy Hayley Atwell w czymś bardziej mainstreamowym i sprawdźmy, czy polepszy to oglądalność” (…) Liczę, że pomału postaci takie jak Peggy Carter utorują drogę dla innych fabuł prowadzonych przez kobiety w przyszłości.

-
-

W tym samym dniu, w którym skasowano Agentkę Carter, Hayley Atwell została obsadzona w serialu Conviction, do którego zdaje się odnosić w swojej wypowiedzi. Ten jednak również został skasowany po 13. epizodach.

Za oficjalny powód skasowania Agentki Carter stacja podała obniżające się oceny. W chwili obecnej nie wiadomo, czy projekt doczeka się wznowienia.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.