Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon Deep State

Deep State to pierwszy serial stacji FOX produkowany na rynek europejski. Przed jego premierą oficjalnie ogłoszono, że powstanie 2. sezon.

Deep State to pierwszy serial stacji FOX produkowany na rynek europejski. Przed jego premierą oficjalnie ogłoszono, że powstanie 2. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  deep state 

Decyzja o tym, że powstanie 2. sezon Deep State została podjęta z uwagi na duże zainteresowanie produkcją, której prawa do emisji zostały sprzedane do 50 krajów.

Za produkcję 2. sezonu odpowiada Endor Productions należącą do wytwórni Red Arrow Studios. Rozpoczęły się już prace nad scenariuszem - szefem ekipy scenarzystów jest współtwórca serialu i jego główny producent Matthew Parkhill (Twardzielka). Obowiązki producentów wykonawczych ze strony Endor Productions pełnić będą Hilary Bevan Jones (Cracker, Stan gry) i Tom Nash (Kłopotliwa sprawa, The Dark Outside). Fox Network Group Europe & Africa będzie reprezentować Sarah Johnson.

Matthew oraz zespół Endor Productions przygotowali wspaniały serial, który z pewnością zrobi na widzach ogromne wrażenie, co potwierdzają bardzo pozytywne recenzje współpracujących z nami nadawców i spółek zajmujących się zakupem praw do emisji. Już niedługo widzowie na całym świecie obejrzą premierowy odcinek serialu DEEP STATE. Chcemy przy tej okazji ogłosić, że zamierzamy nakręcić kolejną część tej fascynującej historii. Kontynuujemy nasze hollywoodzkie tradycje i tworzymy lokalne treści, które zapewnią rozrywkę widzom na całym świecie  - powiedział Diego Lombardo, prezes Fox Networks Group Europe & Africa.

Premiera światowa odbędzie się 5 kwietnia. W Polsce pierwszy odcinek obejrzymy 9 kwietnia o 21:00 na FOX. Data premiery 2. sezonu nie jest znana.

Źródło: FOX / zdjęcie główne: FOX

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV