Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon serialu Marlon

Stacja NBC jest zadowolona ze swojego nowego serialu komediowego. Marlon doczeka się 2. sezonu.

Stacja NBC jest zadowolona ze swojego nowego serialu komediowego. Marlon doczeka się 2. sezonu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Marlon to tegoroczna serialowa propozycja stacji NBC. Komedia skupia się na nieco nierozgarniętym ojcu dwójki dzieci, które wychowuje wraz z byłą żoną. Serial jest inspirowany doświadczeniami komika Marlona Wayansa, który gra główną rolę.

Czytaj także: Mgła skasowana. Nie będzie 2. sezonu

Zgodnie z nowymi informacjami, serial otrzymał zamówienie na 2. sezon. Nowa odsłona także będzie liczyć 10. odcinków. Dalsze szczegóły nie są jeszcze znane.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: NBC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV