Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon serialu Pokój 104

HBO jest na tyle zadowolone ze swojego nowego antologicznego serialu Pokój 104, że oficjalnie zamówiło już 2. sezon.

HBO jest na tyle zadowolone ze swojego nowego antologicznego serialu Pokój 104, że oficjalnie zamówiło już 2. sezon.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  nowy sezon 

Serial Room 104 to nowa produkcja HBO. Choć odcinki nie są ze sobą związane, a każdy z nich skupia się na innych bohaterach, akcja zawsze rozgrywa się w tytułowym motelowym pokoju. Pierwszy sezon liczy 12 odcinków, z których do tej pory wyemitowano cztery.

Czytaj także: Będzie reboot serialu Starsky i Hutch. Producentem James Gunn

HBO jest zadowolone ze swojego serialu i już teraz zamówiło drugi sezon produkcji. Nie ma jeszcze szczegółów na temat liczby odcinków. Showrunnerami serialu są bracia Mark Duplass, którzy przyjęli tę informację z radością:

Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak dobrze się bawiliśmy przy tworzeniu czegoś. Nie możemy się doczekać, by pójść z tym serialem jeszcze dalej i głębiej.

Amerykańska premiera najbliższego odcinka odbędzie się dziś wieczorem.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV