Mark Duplass

Mark Duplass
 • Data urodzenia:

  7 grudnia 1976 (42)
 • Miejsce urodzenia:

  USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Zawód:

  Reżyser, producent, aktor
 • Stan cywilny:

  Żonaty
 • Bio:

  Mark Duplass edukował się w University of Texas at Austin i City University of New York-City College. Jako reżyser debiutował w 2004 roku filmem krótkometrażowym pt.: Scrapple. W 2016 roku został nagrodzony Chainsaw Award za kreację Josefa w produkcji pt.: Creep.

W obsadzie (15)

W obsadzie (3)

Twórczość (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV