Będzie 3. sezon Westworld

HBO jest bardzo zadowolone z tego, jak radzi sobie 2. sezon Westworld. 3. sezon oficjalnie powstanie.

HBO jest bardzo zadowolone z tego, jak radzi sobie 2. sezon Westworld. 3. sezon oficjalnie powstanie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  westworld 

HBO oficjalnie ogłosiło, że będzie 3. sezon Westworld. Informacje potwierdził Casey Bloys, dyrektor programowy HBO.  W oświadczeniu prasowym podkreśla przyjemność z pracy z takimi talentami jak Jonathan Nolan oraz Lisa Joy, którzy są showrunnerami tego serialu. Są podekscytowani tym, jak dalej potoczy się ta historia.

Obecnie w HBO emitowany jest 2. sezon. Za nami jak na razie 2 odcinki. Data premiery 3. sezonu nie jest znana.

 

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV