Przeczytaj w weekend

Będzie 7. sezon Elementary

Elementary nie osiąga dobrych wyników oglądalności, ale powstanie 7. sezon. Dlaczego?

Elementary nie osiąga dobrych wyników oglądalności, ale powstanie 7. sezon. Dlaczego?

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Elementary 

Mówi się, że średnia oglądalność 5. sezonu Elementary jest zaledwie poprawna i pewnie w innej sytuacji serial nie miałby kolejnych sezonów. Tę serię średnio oglądało 7,4 mln widzów ze współczynnikiem 1.2 w grupie docelowej 18-49 po siedmiu dniach od emisji w telewizji.

Tutaj sytuację ratują umowy stacji CBS na licencję w platformach VOD (w tym Netflix) i w innych mniejszych telewizjach, które emitują powtórki. Dotyczy to też sprzedaży do telewizji w różnych krajach świata. Czytamy, że średnio CBS dostaje 3 mln dolarów za jeden odcinek.

Dzięki temu 5. sezon serialu przyniósł korporacji CBS 80 mln dolarów zysku. Obecnie w USA emitowany jest 6. sezon.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV