Kevin (Probably) Saves The World i Ten Days In The Valley skasowane. Nie będzie 2. sezonu

Kolejne seriale idą na śmietnik historii. Oficjalnie nie będzie 2. sezonu Kevin (Probably) Saves The World i Ten Days In The Valley.

Kolejne seriale idą na śmietnik historii. Oficjalnie nie będzie 2. sezonu Kevin (Probably) Saves The World i Ten Days In The Valley.

Kevin (Probably) Saves the World podczas emisji pierwszego sezonu nie był w stanie ustabilizować wyników oglądalności. Z odcinka na odcinek ciągle spadały. Decyzja jest formalnością i była oczekiwana od tygodni.

Dobrej oglądalności nie osiągał też serial Ten Days in the Valley. Współczynnik 0.4 w grupie docelowej 18-49 nie jest czymś, co może zaakceptować taka stacja jak ABC.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV