Będzie serial o Jacku Ryanie stworzonym przez Toma Clancy’ego

Platforma Amazon zamawia sezon serialu Tom Clancy's Jack Ryan. Poznajcie pierwsze informacje.

Platforma Amazon zamawia sezon serialu Tom Clancy's Jack Ryan. Poznajcie pierwsze informacje.

Amazon zamówił sezon, który ma mieć 10 odcinków. Za produkcje serialu odpowiadać mają Skydance Television oraz Paramount. W tytułowej roli zobaczymy Johna Krasinskiego, znanego z serialu The Office (US). Zdjęcia będą kręcone w Stanach Zjednoczonych, Europie i Afryce. W kinowych filmach postać Jacka Ryana grali Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck i Chris Pine.

Fabuła skupia się na Jacku Ryanie, analityku CIA, który po raz pierwszy będzie pracować w terenie. Ryan (Krasinski) odkrywa wzór w komunikacji terrorystów, który wciąga go w niebezpieczny świat, gdzie stawką jest los świata.

Carlton Cuse (Bates Motel) i Graham Roland (Almost Human) są producentami wykonawczymi i współautorami oryginalnej historii nie opartej na książkach Toma Clancy'ego. Roland napisał scenariusz pilota.

data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV