Przeczytaj w weekend

Benedict Cumberbatch zagra w nowym serialu

Miniserial Melrose, będący adaptacją cyklu powieści Edward St. Aubyna zostanie także przez aktora wyprodukowany.

Miniserial Melrose, będący adaptacją cyklu powieści Edward St. Aubyna zostanie także przez aktora wyprodukowany.

Karolina Szendera

Karolina Szendera

Stacja Showtime ogłosiła powstanie 5-odcinkowego serialu Melrose. Benedict Cumberbatch (The Imitation Game, Sherlock) nie tylko w nim zagra, ale odpowie także za produkcję. David Nicholls (Far from the Madding Crowd, One Day) napisze scenariusz do wszystkich odcinków.

Serial będzie ekranizacją cyklu powieściowego Patrick Melrose Edwarda St. Aubyna, będących po części biografią samego pisarza. Cumberbatch wcieli się w główną postać, tytułowego Melrose'a, arystokraty, którego dzieciństwo było niezwykle traumatyczne, a dalsze życie przepełnione uzależnieniami. Aktor przyznał, ze jest zachwycony możliwością zagrania w tak niesamowitej produkcji.

Zobacz także: Animowane plakaty i nowe wideo o filmie Ghost in the Shell

Koprodukcja Showtime oraz Sky Atlantic będzie kręcona w Nowym Jorku, Londynie oraz na południu Francji. Oprócz Cumberbatcha producentem wykonawczym został także Adam Ackland - oboje są założycielami SunnyMarch, przedsiębiorstwa produkcyjnego, które ma na swoim koncie film krótkometrażowy Little Favour. Zdjęcia rozpoczną się w sierpniu.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: BBC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV