Tag: benedict cumberbatch

-

Benedict Cumberbatch nawołuje do równych zarobków obu płci

Aktor wcielający się w Doktora Strange'a, Benedict Cumberbatch zapowiedział, że nie będzie odgrywał ról w filmach, w których żeńskie gwiazdy nie otrzymają równej płacy.

Michalina Reda
-

Freeman narzekał na fanów Sherlocka. Cumberbatch: To żałosne

Jakiś czas temu Martin Freeman narzekał na to, że przez presję ze strony fanów stracił entuzjazm do grania w Sherlocku. Teraz Benedict Cumberbatch skomentował słowa…

Piotr Piskozub
-

Pyskaty Najemnik bardzo chce dostać się do X-Men. Deadpool 2...

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z filmu Deadpool 2, które może nam pokazywać, jak bardzo tytułowy bohater chciałby zostać członkiem drużyny X-Men.

Wiktor Fisz
-

Jak Marvel uchyla wrota do wielkiej aktorskiej kariery?

Od początku swojego istnienia Marvel Cinematic Universe wylansowało dziesiątki młodych aktorów, wprowadzając ich na hollywoodzki Mount Everest. Pomogło też uznanym gwiazdom przedłużyć ich 5 minut…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Wojna bez granic – Cumberbatch o ewentualnej...

Benedict Cumberbatch, odtwórca roli Doktora Strange'a w MCU, zabrał głos na temat tego, czy jego bohater przeżyje wydarzenia z filmu Avengers: Wojna bez granic.

-

Czy Doktor Strange dogada się ze Starkiem? Cumberbatch o filmie...

Benedict Cumberbatch odniósł się do nadchodzącego filmu Avengers: Wojna bez granic. Mówi również o ewentualnej kontynuacji filmu Doctor Strange, w którym gra główną rolę.

-

Data premiery serialu Patrick Melrose. Zobacz fragment

Wiadomo już, kiedy zadebiutuje serial Patrick Melrose, z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej. Zobaczcie również nowy klip wideo.

-

Jeszcze więcej uniwersów w obrębie MCU? Oto nowe plakaty na 10-lecie

W sieci pojawiło się kilka nowych informacji związanych z filmem Avengers: Wojna bez granic i przyszłością Kinowego Uniwersum Marvela.

-

Benedict Cumberbatch jako Patrick Melrose. Zobacz nowy zwiastun...

Benedict Cumberbatch zagrał w nowym limitowanym serialu Patrick Melrose, którego promocja właśnie ruszyła.

Adam Siennica
-

Benedict Cumberbatch w nowym serialu Patrick Melrose. Jest zwiastun

Benedict Cumberbatch to nie tylko telewizyjny Sherlock. Aktor zagrał w nowym limitowanym serialu Patrick Melrose, którego promocja właśnie ruszyła.

-

The Current War – pierwszy zwiastun filmu z Benedictem...

Wytwórnia Weinstein Company wreszcie zaprezentowała pierwszy zwiastun filmu The Current War o Thomasie Edisonie, w którego wciela się Benedict Cumberbatch.

-

Jennifer Jason Leigh i Hugo Weaving w obsadzie serialu Melrose

Aktorzy dołączają do obsady nowego serialu Showtime pod tytułem Melrose. Historia jest ekranizacją cyklu powieściowego autorstwa Edwarda St. Aubyna.