Tag: benedict cumberbatch

Michalina Reda
-

Czy Doktor Strange dogada się ze Starkiem? Cumberbatch o filmie...

Benedict Cumberbatch odniósł się do nadchodzącego filmu Avengers: Wojna bez granic. Mówi również o ewentualnej kontynuacji filmu Doctor Strange, w którym gra główną rolę.

Michalina Reda
-

Data premiery serialu Patrick Melrose. Zobacz fragment

Wiadomo już, kiedy zadebiutuje serial Patrick Melrose, z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej. Zobaczcie również nowy klip wideo.

-

Jeszcze więcej uniwersów w obrębie MCU? Oto nowe plakaty na 10-lecie

W sieci pojawiło się kilka nowych informacji związanych z filmem Avengers: Wojna bez granic i przyszłością Kinowego Uniwersum Marvela.

-

Benedict Cumberbatch jako Patrick Melrose. Zobacz nowy zwiastun...

Benedict Cumberbatch zagrał w nowym limitowanym serialu Patrick Melrose, którego promocja właśnie ruszyła.

Adam Siennica
-

Benedict Cumberbatch w nowym serialu Patrick Melrose. Jest zwiastun

Benedict Cumberbatch to nie tylko telewizyjny Sherlock. Aktor zagrał w nowym limitowanym serialu Patrick Melrose, którego promocja właśnie ruszyła.

-

The Current War – pierwszy zwiastun filmu z Benedictem...

Wytwórnia Weinstein Company wreszcie zaprezentowała pierwszy zwiastun filmu The Current War o Thomasie Edisonie, w którego wciela się Benedict Cumberbatch.

-

Jennifer Jason Leigh i Hugo Weaving w obsadzie serialu Melrose

Aktorzy dołączają do obsady nowego serialu Showtime pod tytułem Melrose. Historia jest ekranizacją cyklu powieściowego autorstwa Edwarda St. Aubyna.

Michalina Reda
29 -

Nowe zdjęcia i klip wideo z planu Avengers: Infinity War

Nowe materiały z planu Avengers: Infinity War przedstawiają Tony'ego Starka, Bruce'a Bannera, Wonga i Doktora Strange. Zobaczcie zdjęcia i wideo.

Michalina Reda
29 -

Za kulisami Avengers: Infinity War. Doktor Strange w nowym kostiumie

Robert Downey Jr. podzielił się zdjęciem zza kulis Avengers: Infinity War. Widać na nim Doktora Strange'a i fragment jego nowego kostiumu.

Michalina Reda
79 -

Benedict Cumberbatch wystąpi w Avengers: Infinity War. Aktor...

Wszystko wskazuje na to, że Benedict Cumberbatch wystąpi w nadchodzącym filmie Avengers: Infinity War. Obecność aktora na planie została potwierdzona.

Marcin Kargul
-

Warto obejrzeć na Showmax: Koniec defilady

Koniec defilady to czteroodcinkowy miniserial BBC, zrealizowany we współpracy z HBO. Produkcja oparta jest na czterotomowym cyklu autorstwa Forda Madoxa Forda.

Michalina Reda
12 -

Cumberbatch, Duvall i Weaving w nowych filmach – zbiór...

Nadchodzące produkcje przyjmują w swoje szeregi nowe nazwiska. Zobaczcie kto pojawi się na ekranach w zaplanowanych serialach i filmach.