Black Knight w MCU? Film może mieć związek z Wymiarem Kwantowym

Już jakiś czas temu mówiło się o planowanym filmie Captain Britain and the Black Knight. Dziś doszły do tego nowe niepotwierdzone informacje.

Już jakiś czas temu mówiło się o planowanym filmie Captain Britain and the Black Knight. Dziś doszły do tego nowe niepotwierdzone informacje.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Wygląda na to, że film Ant-Man and the Wasp może mieć jeszcze większy wpływ na Kinowego Uniwersum Marvela, niż przypuszczaliśmy. We wrześniu pojawiły się informacje, że na duży ekran zmierza Captain Britain (znany również jako Kapitan Brytania i Brian Braddock). W kontekście tych doniesień pojawił się nawet tytuł Captain Britain and the Black Knight, który jasno wskazuje na pojawienie się drugiego herosa u boku Kapitana Brytanii. Jest nim Black Knight (Dane Whitman), postać stworzona przez George’a Tuskę i Roya Thomasa – początkowo był superzłoczyńcą, ale zmienił strony i w komiksach dołączył do Avengers. Wielokrotnie walczył u boku Kapitana Brytanii.

Za kamerą widowiska miałby stanąć Guy Ritchie, który wcześniej pracował już nad filmem należącym do MCU. Doszło jednak do nieporozumienia przy okazji filmu Ant-Man, ale reżyser powtarzał, że otwarty jest na nowy projekt realizowany przez Marvel Studios. Informacje te oczywiście również pozostają w sferze plotek, ale do sieci trafiła kolejna. Według niej, pojawienie się w MCU Black Knighta ma być związane z Wymiarem Kwantowym, któremu lepiej mogliśmy przyjrzeć się właśnie w filmie Ant-Man and the Wasp.

Informację podał dziennikarz Jeremy Conrad, który stwierdził, że Marvel ma już pomysł na pokazanie na dużym ekranie postaci Czarnego Rycerza. Przy swoim wpisie na Twitterze zamieścił dodatkowo kadr z filmu, który w przybliżeniu pokazuje coś na wzór miasta. Dziennikarz sugeruje zatem, że to coś znacznie więcej niż zwykły easter egg.

Wciąż nie wiele wiadomo na temat filmu Captain Britain and The Black Knight, a jego powstanie nigdy nie zostało potwierdzone. Mówiło się wiele o tym, że pierwsze prace i przymiarki miały rozpocząć się w listopadzie tego roku. Czy tak rzeczywiście jest? Na odpowiedzi przyjdzie nam poczekać.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjecie główne: marvel

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Pedro Pascal

Pedro Pascal

ur. 1975, kończy 45 lat

Michael Fassbender

Michael Fassbender

ur. 1977, kończy 43 lat

Clark Gregg

Clark Gregg

ur. 1962, kończy 58 lat

Jaime Ray Newman

Jaime Ray Newman

ur. 1978, kończy 42 lat

Christopher Meloni

Christopher Meloni

ur. 1961, kończy 59 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV