Black Shark 2 – nadchodzi nowy gamingowy telefon od Xiaomi

O tym, że Xiaomi pracuje nad następcą swojego gamingowego telefonu plotkowano od dawna. Teraz firma postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i potwierdziła przecieki krążące po sieci.

O tym, że Xiaomi pracuje nad następcą swojego gamingowego telefonu plotkowano od dawna. Teraz firma postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i potwierdziła przecieki krążące po sieci.

Pod koniec 2017 roku Razer rozpoczął modę na gamingowe smartfony, która najwyraźniej przyjęła się na rynku. Nie dość, że w ślady firmy poszło wielu producentów, to jeszcze postanowili wypuścić drugie generacje swoich telefonów dla graczy. Firma Xiaomi poinformowała, że plotki o Black Sharku 2 były prawdziwe. Telefon zostanie zaprezentowany opinii publicznej już 18 marca.

Korporacja zapowiedziała ten sprzęt na swoim profilu na chińskim portalu społecznościowym Weibo, ale na razie nie zdradziła, czym dokładnie nas zaszczyci. Na szczęście w tym względzie nie musimy polegać na Xiaomi - po sieci krąży już domniemana specyfikacja urządzenia. I wszystko wskazuje na to, że jest na co czekać.

Sercem urządzenia ma być procesor Qualcomm Snapdragon 855 wsparty co najmniej 8 GB pamięci RAM. Do dyspozycji otrzymamy także 128 GB przestrzeni na dane, co w produktach klasy premium staje się standardem. Na tym jednak nie koniec - w sprzedaży może pojawić się także model z 10 GB RAM oraz model z 12 GB RAM i 256 GB na przechowywanie danych. Cena urządzenia nie jest jeszcze znana, podobnie jak data europejskiej premiery.

O tym, czym dokładnie będzie nowy gamingowy smartfon od Xiaomi dowiemy się już wkrótce, podczas oficjalnej premiery 18 marca.

Źródło: Ubergizmo / Zdjęcie: Weibo

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV