Przeczytaj w weekend

Blood Drive skasowane. Nie będzie 2. sezonu

O takiej decyzji poinformował fanów twórca serialu, James Roland. Czemu Blood Driver zostaje zakończone?

O takiej decyzji poinformował fanów twórca serialu, James Roland. Czemu Blood Driver zostaje zakończone?

Syfy postanowiło zakończyć Blood Drive po pierwszym sezonie. Powodem prawdopodobnie była dość niska oglądalność. O ile odcinek otwierający zgromadził niecały milion widzów, o tyle kolejne już tylko ok. 300 - 400 tysięcy.

James Roland twierdzi, że nie chciał informować o takiej decyzji wcześniej, by widzowie mogli w pełni cieszyć się dostarczaną im rozrywką podczas oglądania ostatniego odcinka, który był wczoraj emitowany. Dodaje, że sam jest niepocieszony takim obrotem spraw i że zawsze wierzył w produkcję drugiego sezonu.

Czytaj także: Nadchodzi serial Tajemnice Los Angeles. Z producentem oryginalnego filmu

Blood Drive to serial brutalny w przerysowany wręcz sposób. Opowiada o niedalekiej przyszłości, w której Arthur Bailey (Alan Ritchson) musi wziąć udział w morderczym wyścigu, w którym samochody napędzane są ludzką krwią, a jedyną nadzieję na przeżycie pokłada w okrutnej Grace (Christina Ochoa). Na ekranie można zobaczyć m. in. kanibali, nimfomanki i wszelkiego rodzaju potwory. Całość utrzymana jest w konwencji grindhouse. Pierwszy sezon serialu można zobaczyć na platformie SVOD Showmax.

Źródło: deadline.com/ syfy: copyright

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV