Bond 25 - obsada ujawniona! O czym będzie film?

25 kwietnia odbyła się konferencja prasowa filmu Bond 25. Kto zagra? Ogłoszono obsadę.

25 kwietnia odbyła się konferencja prasowa filmu Bond 25. Kto zagra? Ogłoszono obsadę.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  bond 25 

Bond 25 pokaże agenta 007 w nowej roli. James Bond zrezygnował ze służby i cieszy się wakacjami na Jamajce. Spokój ten jednak trwa krótko, ponieważ pojawia się jego dawny przyjaciel Felix Leiter z CIA, by prosić go o pomoc. Agent 007 ma misję uratowania porwanego naukowca, ale jest to trudniejsze zadanie, niż oczekiwał. Bohater natrafia na tajemniczego złoczyńcę z nową niebezpieczną technologią

W obsadzie powrócą: Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Léa Seydoux, Ben Whishaw Jeffrey Wright i Rory Kinnear. W nowych rolach zobaczymy takich aktorów jak Dali Bensallah, Billy Magnussen, Rami Malek, Lashana Lynch, Ana de Armas i David Dencik.

Za kamerą stoi Cary Fukunaga. Potwierdzono też autorów scenariusza. Są to następujące osoby: Neil Purvis, Robert Wade I, Scott Z. BurnsPhoebe Waller-Bridge. Oficjalnego tytułu nie wyjawiono. Potwierdzono zdjęcia w lokacjach w Norwegii oraz we Włoszech. Będą kręcić też w studiu Pinewood w Londynie. Autorem zdjęć jest  Linus Sandgren.

Rami Malek nie był obecny na konferencji, ale opublikowano nagranie, gdzie mówi kilka słów. Można z nich wywnioskować, że zagra główny czarny charakter, bo pod koniec twierdzi, że upewni się, aby pan Bond nie miał zbyt łatwo.

Premiera zaplanowana jest na 8 kwietnia 2020 roku.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null

Źródło: Konferencja Prasowa Bonda / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV