Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Rami Malek

Rami Malek
 • Data urodzenia:

  12 maja 1981 (37)
 • Miejsce urodzenia:

  Kalifornia, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  175 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Rami Malek ukończył Notre Dame High School w Sherman Oaks w czerwcu 1999 roku. Jego rodzice pochodzą z Egiptu, aktor wspomina także o po części greckich korzeniach.

  Debiutował w 2006 roku rolą Akhmenraha w filmie pt.: Noc w muzeum. Jest znany dzięki udziałowi w produkcji pt.: Need for Seed. Największą popularność przyniósł mu występ w serialu Mr. Robot, gdzie wcielił się w postać Elliota Aldersona.

W obsadzie (16)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV