Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Bond 25 - twórczyni serialu Obsesja Eve poprawi scenariusz nowego Bonda?

Jak podaje The Guardian, Phoebe Waller-Bridge ma zająć się poprawkami do scenariusza filmu Bond 25.

Jak podaje The Guardian, Phoebe Waller-Bridge ma zająć się poprawkami do scenariusza filmu Bond 25.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Guardian podał dziś nowe informacje dotyczące filmu Bond 25. Okazuje się, że pomimo daty premiery wyznaczonej na przyszły rok, scenariusz filmu wciąż wymaga poprawek. Te według dziennikarzy ma nanieść twórczyni serialu Obsesja Eve, Phoebe Waller-Bridge.

Okazuje się także, że jej kandydaturę poparł sam aktor wcielający się w tytułowego bohatera, Daniel Craig. Ten podobno uznał, że skrypt wymaga poprawek i ma nadzieję, że Phoebe Waller-Bridge tchnie w scenariusz życie. Przypomnijmy, że autorami pierwszego scenariusza są Neal Purvis i Robert Wade. Później do poprawek zatrudniono Scotta Z. Burnsa. Wygląda jednak na to, że na tym się nie skończy i Phoebe Waller-Bridge także będzie musiała dodatkowo usprawnić skrypt. Informacje podawane przez The Guardian nie są jednak potwierdzone, zatem traktujmy ją w kategorii plotek.

Na stanowisku reżysera jest Cary Fukunaga. Na tę chwilę szczegóły na temat fabuły filmu nie są znane, ale trwają obecnie zdjęcia do produkcji.

Bond 25 - premiera 8 kwietnia 2020 roku.

Źródło: comingsoon.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV