Bond 25 - uraz Daniela Craiga jednak niegroźny. Kiedy aktor wróci na plan?

Bond 25 to ostatni film o Jamesie Bondzie z udziałem Daniela Craiga. Niedawno aktor odniósł kontuzję podczas zdjęć. Kiedy powróci na plan?

Bond 25 to ostatni film o Jamesie Bondzie z udziałem Daniela Craiga. Niedawno aktor odniósł kontuzję podczas zdjęć. Kiedy powróci na plan?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  daniel craig 

Podczas zdjęć realizowanych na Jamajce, Daniel Craig doznał urazu kostki, co wstrzymało prace na planie produkcji Bond 25. Okazuje się jednak, że pesymistyczny scenariusz należy wyrzucić do kosza i Daniel Craig będzie mógł powrócić na plan "w ciągu tygodnia"- podaje The Sun. Uraz nie zatrzyma aktora przed ponownym wejściem na plan, ale ekipa ma zachować środki ostrożności, aby nic złego się nie powtórzyło.

Bond 25 pokaże agenta 007 w odmienionej roli. W filmie Bond zrezygnował ze służby i cieszy się wakacjami na Jamajce. Spokój ten jednak trwa krótko, ponieważ jego dawny przyjaciel, Felix Leiter z CIA, pojawia się w okolicy by prosić go o pomoc. Ich nową misją jest uratowanie porwanego naukowca, a na ich drodze staje niebezpieczny złoczyńca z nową technologią.

W obsadzie powrócą: Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Léa Seydoux, Ben Whishaw Jeffrey Wright i Rory Kinnear. W nowych rolach zobaczymy takich aktorów jak Dali Bensallah, Billy Magnussen, Rami Malek, Lashana Lynch, Ana de Armas i David Dencik.

Premiera filmu zaplanowana została na 8 kwietnia 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV