Przeczytaj w weekend

Batman: Hush - pierwszy zwiastun nowej animacji DC

Batman: Hush to nadchodząca pełnometrażowa animacja DC. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Batman: Hush to nadchodząca pełnometrażowa animacja DC. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Batman: Hush 

Batman: Hush to nadchodzący film animowany od Warner Bros Animations, który bazuje na jednym z najsłynniejszych komiksów o Mrocznym Rycerzu. W fabule pierwowzoru, Mroczny Rycerz musi zmierzyć się z okrutnym złoczyńcą, tytułowym Hushem, który chce zgładzić bohatera. W tym celu jednoczy wrogów herosa po to, aby położyć kres jego działalności w Gotham.

Do sieci trafił dziś pierwszy zwiastun oczekiwanej animacji. Zobaczcie wideo:

W obsadzie dubbingu są: Jason O’Mara (Batman), Jennifer Morrison (Selina Kyle), Jerry O’Connell (Superman), Rebecca Romijn (Lois Lane), Rainn Wilson (Lex Luthor), Sean Maher (Nightwing), Bruce Thomas (Jim Gordon), Stuart Allan (Damian Wayne), James Garrett (Alfred), Maury Sterling (Thomas Elliot), Geoffrey Arend (Człowiek Zagadka), Vanessa Williams (Amanda Waller), Jason Spisak (Joker), Adam Gifford (Bane), Dachie Alessio (Lady Shiva), Peyton List (Batgirl i Trujący Bluszcz) i Tara Strong (Reporterka).

Batman: Hush - animacja zadebiutuje w USA latem tego roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV