Czarne lustro wraca! Oto zwiastun 5. sezonu serialu - jest też data premiery

W sieci zadebiutował już pełny zwiastun 5. sezonu serialu Czarne lustro - poznaliśmy również datę premiery kolejnej odsłony produkcji.

W sieci zadebiutował już pełny zwiastun 5. sezonu serialu Czarne lustro - poznaliśmy również datę premiery kolejnej odsłony produkcji.

W sieci właśnie zadebiutował zwiastun 5. sezonu serialu Czarne lustro. Wiemy już, że kolejna odsłona serii będzie liczyć jedynie trzy odcinki. Na ekranie wystąpią m.in. Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport i Ludi Lin. Poszczególne epizody mają skupiać się na takich aspektach jak sztuczna inteligencja, technologie typu smart, kondycja mediów społecznościowych i wirtualna rzeczywistość. Tak prezentuje się zapowiedź, którą upubliczniła platforma Netflix:

Materiał ujawnia także datę premiery 5. sezonu - w ofercie Netfliksa zadebiutuje on 5 czerwca. Za kolejną odsłonę serii ponownie odpowiadają pomysłodawcy produkcji, Charlie Brooker i Annabel Jones.

Źródło: YouTube / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV