Borderlands 2 może trafić na Nintendo Switch

Tajemnicza grafika, którą opublikowali deweloperzy, może sugerować przeniesienie Borderlands 2 na Nintendo Switch.

Tajemnicza grafika, którą opublikowali deweloperzy, może sugerować przeniesienie Borderlands 2 na Nintendo Switch.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Gearbox Software bardzo polubiło zabawę z fanami. Na profilu studia pojawiają się kolejne tajemnicze screeny. Pierwszy z nich wydaje się zapowiadać trzecią część serii Borderlands, na którą gracze czekają od kilku lat, druga z opublikowanych grafik przedstawia zaś robota. Opublikowano też trzeciego Tweeta, a widoczny przy nim screen jest rozpikselowany, ale nie pozostawia złudzeń - to bez wątpienia Borderlands 2. Na pierwszym planie widać jedną z grywalnych bohaterek.

Trudno powiedzieć dlaczego zdecydowano się na rozpikselowanie grafiki, ale wiele osób uznało, że może oznaczać to, że na targach PAX East pod koniec marca ujawniony zostanie port Borderlands 2 (lub Borderlands: The Handsome Collection) na konsolę Nintendo Switch. Gra jest dostępna w zasadzie na wszystkich innych współczesnych platformach, w tym także na PlayStation Vita, a urządzenie Nintendo cieszy się dużym zainteresowaniem - taki ruch miałby więc sens.

Targi PAX East odbędą się w dniach 28-31 marca.

Borderlands 2 na Nintendo Switch?
fot. Twitter

Źródło: twitter.com / fot. 2K Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV