Przeczytaj w weekend

Borderlands 3 – świetna okładka i kilka edycji. Oto szczegóły

Dziś oficjalnie dowiemy się więcej na temat Borderlands 3. Tymczasem już teraz możemy powiedzieć, że gra otrzyma kilka edycji, w tym kolekcjonerską.

Dziś oficjalnie dowiemy się więcej na temat Borderlands 3. Tymczasem już teraz możemy powiedzieć, że gra otrzyma kilka edycji, w tym kolekcjonerską.

Na PAX East oficjalnie ujawniono, że powstaje Borderlands 3. Niedługo potem do sieci wyciekły informacje, z których wynika, że gra może zadebiutować jeszcze we wrześniu tego roku, a pecetowa wersja trafi w pierwszej kolejności na Epic Games Store.

Dziś, 3 kwietnia, w godzinach popołudniowych, dowiemy się więcej na temat Borderlands 3, lecz już teraz zdradzić możemy, że nową strzelankę studia Gearbox kupimy w przynajmniej kilku edycjach: standardowej, Deluxe, Super Deluxe oraz Diamond Loot Chest. Edycje z Deluxe w nazwie najprawdopodobniej będą zawierać dodatkową zawartość cyfrową, a Diamond Loot Chest to wydanie kolekcjonerskie, które zawierać będzie także fizyczne dodatki.

W kolekcjonerskiej wersji Borderlands 3 znajdziemy:

  • steelbox,
  • replikę skrzyni diamentowej,
  • przepustkę sezonową,
  • dodatkową zawartość Deluxe,
  • złote skiny do broni,
  • replikę Sanktuarium,
  • małe figurki 10 postaci z gry,
  • litografie 5 bohaterów,
  • breloki do kluczy,
  • mapę galaktyki.

Poznaliśmy także okładki, jakie będą zdobiły pudełka gry. Nie różnią się one zbytnio od siebie i wszystkie, poza edycją kolekcjonerską, są już dostępne.

Źródło: twitter.com / fot. 2K Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV