Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Borderlands: GOTY z problemami z trybem kooperacji

Borderlands: GOTY od dnia premiery ma kłopoty. W tytuł nie można pograć w trybie kooperacji online.

Borderlands: GOTY od dnia premiery ma kłopoty. W tytuł nie można pograć w trybie kooperacji online.

Gearbox Sotfware w przypadku gry Borderlands ma spory problem, z którym nie może sobie poradzić. Gracze masowo narzekają na brak możliwości prowadzenia rozgrywki w kooperacji online, do której wręcz gra została stworzona. Mimo próśb i apeli, twórcy byli głusi na wołania graczy. Dopiero teraz ujawnili oni, że próbują się z tym uporać.

Za pośrednictwem Twittera twórcy oznajmili, że mają wiedze o błędzie, który sprawia, że nie można połączyć się z innymi graczami i starają się to wyeliminować. Nie są jednak w stanie powiedzieć, kiedy to może nastać.

W ramach rekompensaty już teraz oferują specjalny złoty klucz do wykorzystania w grze. Kod, dzięki któremu otrzymamy złoty klucz, jest następujący: WJCBB-5RRJK-9B3RJ-6XT3T-CBZBF i działa w wydaniu gry na każdej z platform, na których Borderlands jest dostępne.

Borderlands - twitter

Źródło: twitter.com / fot. 2k Games

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV