Przeczytaj w weekend

Borderlands 3 może zaoferować kooperację graczom na różnych platformach

Niewykluczone, że w Borderlands 3 będzie można zagrać z przyjaciółmi, którzy kupią grę w wersji na inne urządzenie.

Niewykluczone, że w Borderlands 3 będzie można zagrać z przyjaciółmi, którzy kupią grę w wersji na inne urządzenie.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Wczoraj oficjalnie potwierdzono datę premiery Borderlands 3, a także ujawniono kilka innych informacji - m.in. o 6-miesięcznej wyłączności pecetowej wersji dla platformy Epic Games Store. Gra doczekała się też swojej karty w cyfrowych sklepach PlayStation i Xboksa, a ten drugi ujawnił ciekawą informację.

Wynika z niej, że Borderlands 3 może zaoferować wspólną zabawę dla osób na różnych platformach. Informacja ta była przez chwilę widoczna na stronie sklepu, po jakimś czasie została jednak usunięta. Nie wiadomo więc czy był to jedynie błąd, czy też gra faktycznie pozwoli na kooperację posiadaczy różnych urządzeń. Jeśli tak, to najpewniej będzie chodziło tu o możliwość gry na pececie i Xboksie One z uwagi na stosunek Sony do rozgrywki międzyplatformowej.

Borderlands 3 zadebiutuje 17 września tego roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: dualshockers.com / fot. 2K Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV