Brie Larson atakowana na Twitterze. Netflix staje w obronie aktorki

Po sukcesie Kapitan Marvel, Brie Larson często jest tematem numer jeden na ustach antyfanów. Teraz jeden z nich został upomniany przez Netflixa, który stanął w obronie aktorki.

Po sukcesie Kapitan Marvel, Brie Larson często jest tematem numer jeden na ustach antyfanów. Teraz jeden z nich został upomniany przez Netflixa, który stanął w obronie aktorki.

Brie Larson to gwiazda nowego filmu Marvela, jakim jest Captain Marvel. To właśnie ta produkcja sprawiła, że wokół aktorki ostatnimi czasy jest bardzo głośno - jako aktywna działaczka i swego rodzaju nowa ikona feminizmu, Larson często udziela szczerych i otwartych wypowiedzi na ważne tematy, co przyciąga do niej zarówno fanów jak i antyfanów.

Poza Kapitan Marvel, Larson ostatnimi czasy była zajęta także realizacją filmu Unicorn Store, który jest jej debiutem reżyserskim. Produkcja debiutowała na Festiwalu w Toronto 2017, a za kilka dni zadebiutuje także na Netflixie. Film jest promowany w mediach społecznościowych, także na oficjalnych profilach Netflixa, jako głównego dystrybutora. To właśnie pod jednym z promocyjnych wpisów Netflixa na Twitterze pojawiły się słowa krytyki wobec Brie Larson, wystosowane przez jednego z internautów. Wpis został usunięty z sieci, jednak zgodnie z dostępnymi informacjami osoba ta zarzuciła aktorce, że wyreżyserowała Sklep z jednorożcami na fali popularności Kapitan Marvel i gdyby nie MCU, to zapewne nigdy nie mogłaby do tego dojść.

Netflix postanowił wkroczyć do akcji i uświadomić krytykującą osobę, że Brie Larson to nie tylko Kapitan Marvel oraz, że film, o którym mowa, debiutował na festiwalach na długo przed premierą hitu Marvela. Streamingowy gigant opublikował całą listę osiągnięć aktorki, którą następnie na Twitterze pochwaliła także ona sama.

Kapitan Marvel - film jest wyświetlany na ekranach polskich kin. Sklep z jednorożcami zadebiutuje na Netflixie 5 kwietnia.

Źródło: theplaylist.net / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV