Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan Marvel wraca dopiero teraz

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście lat przebywała Kapitan Marvel.

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście lat przebywała Kapitan Marvel.

Fani MCU od premiery filmu Kapitan Marvel zastanawiają się nad tym, dlaczego Nick Fury nie zdecydował się wezwać Carol Danvers wcześniej - choćby w trakcie bitew o Nowy Jork czy Sokovię. Do tej kwestii w jednym z ostatnich wywiadów odniósł się szef Marvel Studios, Kevin Feige:

Myślę, że jedną z najlepszych dla nas spraw na polu samej chronologii i ewentualnych przyszłych historii związanych z tymi postaciami jest ich przeszłość - nie chodzi tu tylko o Mar-Vella, ale także o cały konflikt Kree i Skrulli czy lukę, jaka powstała pomiędzy odlotem Carol Danvers z Talosem na końcu filmu i jej przybyciem na pomoc Avengers.

Feige kontynuuje:

Chcieliśmy oddać Carol jej własny zakątek uniwersum, zbudować wokół niej mitologię. Nie precyzujemy tego do końca w tym filmie, ale pojawia się tu otwarta furtka jeśli chodzi o zrozumienie, gdzie ona była przez cały ten czas. Dlaczego do tej pory jej nie widzieliśmy? Odpowiedź zostaje ujawniona w filmie Avengers: Koniec gry, pokazując, jak Danvers musiała zmagać się z potężnym, uniwersalnym konfliktem w innej części MCU.

Film Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel/HN Entertainment

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV