Bumblebee – zwiastun spin-offu Transformers. Są emocje!

Bumblebee to pierwszy kinowy spin-off serii Transformers. Pełny zwiastun pokazuje, że będzie to coś zupełnie innego.

Bumblebee to pierwszy kinowy spin-off serii Transformers. Pełny zwiastun pokazuje, że będzie to coś zupełnie innego.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  bumblebee 

Bumblebee rozgrywa się w 1987 roku. Uszkodzony po bitwie Bumblebee znajduje schronienie na złomowisku przy małej plaży w Kalifornii. Odnajduje go tam nastoletnia Charlie, która zdaje sobie sprawę, że nie jest to tylko żółty samochód.

W obsadzie są między innymi Hailee Steinfeld, John Cena i Pamela Adlon. Za kamerą stoi Travis Knight, który jest doceniany twórcą animacji Kubo and the Two Strings. Autorką scenariusza jest Christina Hodson. Jest to pierwszy film serii, na planie którego nie pracuje Michael Bay.

Obejrzyj zwiastun w oryginale:

Obejrzyj zwiastun z polskim dubbingiem:

Data premiery Bumblebee jest ustalona w Polsce na 4 stycznia 2019 roku, dwa tygodnie po debiucie w USA.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV