Repertuar kin Nowość Program TV

Były smartfony z wieloma obiektywami, teraz czas na wiele wyświetlaczy

Wydaje się, że producenci smartfonów znaleźli nowy sposób na walkę z konkurencją - będą przechwalać się, kto stworzy sprzęt z większą liczbą elastycznych smartfonów.

Jeśli komuś wydawało się, że smartfony od Samsunga czy Royole będą największą tegoroczną innowacją na rynku mobilnym, mocno się zdziwi, kiedy zobaczy gadżet Xiaomi. Ceniony informator branży mobilnej, Evan Blass, opublikował na swoim Twitterze dość dziwaczne urządzenie. Oto elastyczny smartfon od chińskiego producenta. Tym, co wyróżnia gadżet na tle konkurencji, są aż dwa zgięcia na wyświetlaczu.

Evan Blass nie jest pewny, czym tak dokładnie jest ten sprzęt, ale powiedziano mu, że stoją za nim inżynierowie Xiaomi. I to w zasadzie wszystko, co na razie wiadomo na jego temat. Dziennikarze Engadgeta przypominają, że o podobnym, rozkładanym urządzeniu pisali dziennikarze ET News już lipcu minionego roku. Możliwe, że nagranie prezentuje wyłącznie potencjał technologiczny tego chińskiego producenta. Z drugiej strony może być to przeciek kontrolowany, który ma nas przygotować na nadejście nowego, innowacyjnego gadżetu od Xiaomi.

-
Plotka
-

Choć elastyczne smartfony jeszcze nie zdążyły na dobre zadomowić się na rynku, już teraz widać, że branża po raz kolejny dąży do absurdu. Po wojnie na liczbę obiektywów w aparacie może rozgorzeć kolejna bezsensowna bitwa, tym razem o miano najbardziej elastycznego telefonu. Jaką grubość miałby ten gadżet po złożeniu? Czy urządzenie nie zginałoby się samoczynnie pod własnym ciężarem? I czy takie harmonijkowe telefony są nam rzeczywiście potrzebne do szczęścia?

Źródło: Engadget / Zdjęcie: Evan Blass, Twitter

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Norbert Zaskórski
Plotka
-

Dragon Ball Super – kiedy powróci…

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat kontynuacji serialu Dragon Ball Super.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.