Castingowe nowinki – 21.10.2012

Trwa gorący okres castingów. Wszystkie piloty seriali aspirujące do emisji w sezonie 2013/14, a także te, które czekają na premierę wiosną, szukają aktorów do obsady głównych i drugoplanowych ról.

Trwa gorący okres castingów. Wszystkie piloty seriali aspirujące do emisji w sezonie 2013/14, a także te, które czekają na premierę wiosną, szukają aktorów do obsady głównych i drugoplanowych ról.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

"King And Maxwell" (TNT)
Główną rolę zagra była gwiazda "The Closer" - Jon Tenney, który wcieli się w Seana Kinga - jednego z tytułowych bohaterów, który jest nietypowym, prywatnym detektywem. Razem z Michelle Maxwell tworzą parę z unikalnymi zdolnościami wywiadowczymi, które wynieśli z pracy w secret service.

"The Secret Lives of Wives" (Lifetime)
Gwiazda Chirurgów - Kim Raver zagra główną rolę w nowym serialu dramatycznym stacji Lifetime. Produkcja ma odkrywać prawdę o małżeństwach czterech kobiet - Michelle (Raver), Reed (Salli Richardson), Keaton (Amber Clayton) i Jessie (Lauren Bittner).

"Bates Motel" (A&E)
Do obsady prequelu "Psycho" Alfreda Hitchcocka dołączyli Mike Vogel i Nestor Carbonell. Produkcja będzie opowiadać o skomplikowanych relacjach pomiędzy przyszłym mordercą Normanem (Freddie Highmore) i jego matką - Normą (Vera Varmiga).

Glee (FOX)
Kolejna nowa twarz w Glee. Tym razem jednak nie w New Directions, a w Warblers. Do obsady doąłczył Nolan Gerard Funk, który wcieli się w Huntera - nowego lidera Warblersów.

Nurse Jackie (HBO)
Do obsady piątego sezonu dołączył Morris Chestnut (V (2009)). zagra nowego lekarza w szpitalu Dr. Ike Prentissa, który jest byłym żołnierzem (stacjonował w Iraku i Afganistanie).

Two and a half men (CBS)
Z sitcomem CBS nie rozstaje się Melanie Lynskey, która grała prześladowczynię Charliego Harpera - Rose. Aktorka powróci do serialu w najbliższym odcinku, a na jej celowniku znajdzie się Walden.

666 Park Avenue (ABC)
Gościnnie w jednym z odcinków nowego serialu ABC wystąpi Whoopi Goldberg, która zagra Maris Elder - byłą i obecną rezydentkę budynku, w którym toczy się akcja 666 Park Avenue.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV