Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Castingowe nowinki – 21.10.2012

Trwa gorący okres castingów. Wszystkie piloty seriali aspirujące do emisji w sezonie 2013/14, a także te, które czekają na premierę wiosną, szukają aktorów do obsady głównych i drugoplanowych ról.

„King And Maxwell” (TNT)
Główną rolę zagra była gwiazda „The Closer” – Jon Tenney, który wcieli się w Seana Kinga – jednego z tytułowych bohaterów, który jest nietypowym, prywatnym detektywem. Razem z Michelle Maxwell tworzą parę z unikalnymi zdolnościami wywiadowczymi, które wynieśli z pracy w secret service.

„The Secret Lives of Wives” (Lifetime)
Gwiazda ChirurgówKim Raver zagra główną rolę w nowym serialu dramatycznym stacji Lifetime. Produkcja ma odkrywać prawdę o małżeństwach czterech kobiet – Michelle (Raver), Reed (Salli Richardson), Keaton (Amber Clayton) i Jessie (Lauren Bittner).

„Bates Motel” (A&E)
Do obsady prequelu „Psycho” Alfreda Hitchcocka dołączyli Mike Vogel i Nestor Carbonell. Produkcja będzie opowiadać o skomplikowanych relacjach pomiędzy przyszłym mordercą Normanem (Freddie Highmore) i jego matką – Normą (Vera Varmiga).

Glee (FOX)
Kolejna nowa twarz w Glee. Tym razem jednak nie w New Directions, a w Warblers. Do obsady doąłczył Nolan Gerard Funk, który wcieli się w Huntera – nowego lidera Warblersów.

Nurse Jackie (HBO)
Do obsady piątego sezonu dołączył Morris Chestnut (V (2009)). zagra nowego lekarza w szpitalu Dr. Ike Prentissa, który jest byłym żołnierzem (stacjonował w Iraku i Afganistanie).

Two and a half men (CBS)
Z sitcomem CBS nie rozstaje się Melanie Lynskey, która grała prześladowczynię Charliego Harpera – Rose. Aktorka powróci do serialu w najbliższym odcinku, a na jej celowniku znajdzie się Walden.

666 Park Avenue (ABC)
Gościnnie w jednym z odcinków nowego serialu ABC wystąpi Whoopi Goldberg, która zagra Maris Elder – byłą i obecną rezydentkę budynku, w którym toczy się akcja 666 Park Avenue.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów marzec pełny atrakcji. Nowe seriale i filmy na marzec 2019…

Norbert Zaskórski
-

Gra o tron – oto drzewo…

Entertainment Weekly zaprezentowało drzewo wszystkich rodów hitowego serialu HBO.

Norbert Zaskórski
-

Arrow, Supergirl i Legends of Tomorrow…

W sieci pojawiły się zdjęcia promujące kolejne odcinki seriali The CW należących do Arrowverse.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.