Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki serialowe – 03.05.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych, dotyczących seriali Downton Abbey, Family Guy, Royal Pains, The Mindy Project, "The Strain" oraz The Glades.

Gary Carr dołącza do obsady 4. sezonu Downton Abbey jako Jack Ross – uroczy i charyzmatyczny piosenkarz jazzowy, który wnieść ma do serialu interesujący zwrot akcji. Jest to pierwszy czarnoskóry bohater w produkcji, która krytykowana była już wcześniej za „brak różnorodności kulturowej”.


Dla odmiany, Michelle Dockery, która w powyższym serialu wciela się w Lady Mary Crawley, użyczy głosu postaci w jednym z odcinków kolejnego sezonu Głowy rodziny.


Danny Pudi (Community) wystąpi gościnnie w piątym sezonie Bananowego doktora (który na antenę powraca 12 kwietnia). Aktor wcieli się w aspirującego radiowca, który pojawia się w HankMed, kiedy niedługo przed ważnym dla niego wydarzeniem zaczyna tracić głos.

Na ekranie zobaczymy również Claire Coffee (Grimm) jako właścicielkę hotelu dla psów, a także Stephena Spinellę w roli nowego szefa Paige.


Xosha Roquemore dołącza do stałej obsady drugiego sezonu The Mindy Project po gościnnym występie w pierwszym jako Tamara.


Kevina Duranda (Lost) zobaczymy u boku Coreya Stolla w „The Strain” stacji FX. Jego postać zwie się Vasily Fet i jest zawodowym tępicielem szczurów, który z chęcią dołącza do wojny przeciwko wampirom.


Marilu Henner wystąpi gościnnie w przynajmniej trzech odcinkach The Glades stacji A&E. Aktorka wcieli się w Joan Longworth, matkę Jima.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.