Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki serialowe – 03.05.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych, dotyczących seriali Downton Abbey, Family Guy, Royal Pains, The Mindy Project, "The Strain" oraz The Glades.

Gary Carr dołącza do obsady 4. sezonu Downton Abbey jako Jack Ross – uroczy i charyzmatyczny piosenkarz jazzowy, który wnieść ma do serialu interesujący zwrot akcji. Jest to pierwszy czarnoskóry bohater w produkcji, która krytykowana była już wcześniej za „brak różnorodności kulturowej”.


Dla odmiany, Michelle Dockery, która w powyższym serialu wciela się w Lady Mary Crawley, użyczy głosu postaci w jednym z odcinków kolejnego sezonu Głowy rodziny.


Danny Pudi (Community) wystąpi gościnnie w piątym sezonie Bananowego doktora (który na antenę powraca 12 kwietnia). Aktor wcieli się w aspirującego radiowca, który pojawia się w HankMed, kiedy niedługo przed ważnym dla niego wydarzeniem zaczyna tracić głos.

Na ekranie zobaczymy również Claire Coffee (Grimm) jako właścicielkę hotelu dla psów, a także Stephena Spinellę w roli nowego szefa Paige.


Xosha Roquemore dołącza do stałej obsady drugiego sezonu The Mindy Project po gościnnym występie w pierwszym jako Tamara.


Kevina Duranda (Lost) zobaczymy u boku Coreya Stolla w „The Strain” stacji FX. Jego postać zwie się Vasily Fet i jest zawodowym tępicielem szczurów, który z chęcią dołącza do wojny przeciwko wampirom.


Marilu Henner wystąpi gościnnie w przynajmniej trzech odcinkach The Glades stacji A&E. Aktorka wcieli się w Joan Longworth, matkę Jima.

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?