Przeczytaj w weekend

Castingowe nowinki serialowe – 14.09.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali The Good Wife, Betrayal, Covert Affairs, Gang Related, The Tomorrow People, The Simpsons, Community i Ironside.

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali The Good Wife, Betrayal, Covert Affairs, Gang Related, The Tomorrow People, The Simpsons, Community i Ironside.

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Dalsze informacje o poniższych serialach znaleźć możecie klikając na ich tytuły.

 

The Good Wife

W nowym sezonie zobaczymy całą gamę gościnnych występów. Stockard Channing w drugim odcinku ponownie wcieli się w rolę Veroniki, matki Alicii. John Benjamin Hickey powróci jako Nail Gross, Miriam Shor jako dziennikarka Mandy Post, a Dreamę Walker zobaczymy pierwszy raz od drugiego sezonu. Na liście powracających nazwisk znajdują się także: Carrie Preston, John Noble, America Ferrera i Gary Cole.

Wypatrywać możemy także Zacha Woodsa, który wcieli się w postać Jeffa Dellingera.


Betrayal

W nadchodzącym serialu ABC w roli powracającej wystąpi D.B. Sweeney. Aktor zagra Richarda Gossa - ambitnego i poważnego nowego szefa wydziału kryminalnego w prokuraturze. Po raz pierwszy zobaczymy go w szóstym odcinku.


Covert Affairs

Do stałej obsady czwartego sezonu dołącza Jonathan Togo (C.S.I.: Miami), który wcieli się w Nelsona Smitha - współpracownika Henry'ego Wilcoxa. Postać tę zobaczymy w drugiej połowie serii.


Gang Related

Istotną rolę powracającą w nowym serialu stacji Fox otrzymała Lela Loren (The Shield, Lost). Aktorka zagra Sylvię, która znajduje się w samym środku chaosu powodowanego przez jej byłego chłopaka (Ryana) i aktualnego narzeczonego (Dantego Acostę).


The Tomorrow People

Kolejna rola powracająca należy do Carly Pope. W serialu SF stacji The CW wcieli się ona w Morgan Burke - jedną z "nadzwyczajnych" osób, którym udało się ukryć swoje możliwości przed rządem. Kiedy jej powiązania wychodzą na jaw, kobieta ląduje w samym środku wojny między gatunkami.


The Simpsons

Amy Poehler (Parks and Recreation) ponownie zagra przyszłą byłą dziewczynę Barta. W jednym z nadchodzących odcinków (emisja przewidziana jest na wiosnę), którego akcja osadzona jest 30 lat w przyszłości, Jenda (Poehler) umawia się z krabopodobnym kosmitą i wciąż nie potrafi dogadać się z (już nie młodym) Simpsonem.

W kreskówce gościnnie wystąpią także Kristen Wiig, Daniel Radcliffe, Elisabeth Moss, Will Arnett i Eva Langoria.


Community

Johna Oliviera ponownie zobaczymy w roli profesora Iana Duncana. Aktor pojawić ma się w przynajmniej sześciu odcinkach.


Ironside

Pięciokrotnie nominowany do Emmy Danny Glover (seria "Zabójcza broń") wystąpi w nowym serialu NBC jako Frank, ojciec głównego protagonisty (granego przez Blaira Underwooda). Postać pojawi się w sekwencjach ukazujących przeszłość rodziny.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV