Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki serialowe – 21.02.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali The Killing, "Gang Related", "Intelligence", "True Detective", "The Returned", "Undateable", "Sleepy Hollow", "Mixology" i "Influence".

Sung Kang („Szybcy i wściekli 5”) dołącza do obsady „Gang Related” jako Tae Kim – specjalista FBI do spraw gangów azjatyckich, któremu nie podobają się metody stosowane przez głównego bohatera, Ryana (Ramon Rodriguez).


Michael Rady (Emily Owens M.D.) zagra z Joshem Hollowayem w pilocie dramatu „Intelligence” stacji CBS. Wcieli się w śledczego federalnego Jamesona.


Tory Kittles (Sons of Anarchy) otrzymał stałą rolę w 8-odcinkowym „True Detective” HBO. Zastępuje on wybranego wcześniej Wooda Harrisa. Jego postać, detektyw Thomas Papania, przesłuchuje Martina Harta (Woody Harrelson) i Rusta Cohle’a (Matthew McConaughey) odnośnie sprawy z 1995 roku, czując jednocześnie, że duet coś ukrywa.


Hugh Dillon (Flashpoint zagości na stałe w nadchodzącym trzecim sezonie Dochodzenia jako Becker, lider punkowej grupy The Headstones. W powracającej roli zobaczymy także Aarona Douglasa (Battlestar Galactica), który wcieli się w więziennego strażnika.


Matta Cravena (NCIS) zobaczymy w pilocie „The Returned” na podstawie powieści Jasona Motta. Aktor wcieli się we Freda – lokalnego szeryfa, owdowiałego 32 lata wcześniej.


W obsadzie „Undateable” znaleźli się Brent Morin i Rick Glossman. Morin wcieli się w jednego z dwóch głównych bohaterów (Justina), a Glossman w jego przyjaciela (Burskiego) i stałego bywalca tego samego baru.


Odlando Jones i Katia Winter (Dexter) zagrają w pilocie „Sleepy Hollow” stacji Fox. Jonesa zobaczymy w roli porucznika Franka Williamsa, poważnego detektywa, który został przeniesiony do Sleepy Hollow, aby zbadać sprawę podwójnego morserstwa. Szwedka Winter wcieli się w Katrinę, pielęgniarkę i żonę głównego bohatera, Crane’a.


Adam Campbell, Craig Frank i Vanessa Lengies (Glee) otrzymali trzy główne role w „Mixology” Larry’ego Charlesa. Campbell zagra Rona, chłopaka zadłużonego po tym, jak jego internetowy startup nie wypalił. Frank wcieli się w Cala, zawsze najprzystojniejszego i najgłupszego faceta w towarzystwie. Postać Lengies nazywa się Kacey i jest niezwykle pozytywną osobistą trenerką za dnia, a kelnerką w nocy.


Steve’a Zahna (Treme) zobaczymy w jednej z dwóch głównych ról w pilocie „Influence„. Aktor wcieli się w Clarka – bipolarnego geniusza z dziedziny ludzkiej psychologii i byłego wykładowcę.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.