Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki serialowe – 21.02.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali The Killing, "Gang Related", "Intelligence", "True Detective", "The Returned", "Undateable", "Sleepy Hollow", "Mixology" i "Influence".

Sung Kang („Szybcy i wściekli 5”) dołącza do obsady „Gang Related” jako Tae Kim – specjalista FBI do spraw gangów azjatyckich, któremu nie podobają się metody stosowane przez głównego bohatera, Ryana (Ramon Rodriguez).


Michael Rady (Emily Owens M.D.) zagra z Joshem Hollowayem w pilocie dramatu „Intelligence” stacji CBS. Wcieli się w śledczego federalnego Jamesona.


Tory Kittles (Sons of Anarchy) otrzymał stałą rolę w 8-odcinkowym „True Detective” HBO. Zastępuje on wybranego wcześniej Wooda Harrisa. Jego postać, detektyw Thomas Papania, przesłuchuje Martina Harta (Woody Harrelson) i Rusta Cohle’a (Matthew McConaughey) odnośnie sprawy z 1995 roku, czując jednocześnie, że duet coś ukrywa.


Hugh Dillon (Flashpoint zagości na stałe w nadchodzącym trzecim sezonie Dochodzenia jako Becker, lider punkowej grupy The Headstones. W powracającej roli zobaczymy także Aarona Douglasa (Battlestar Galactica), który wcieli się w więziennego strażnika.


Matta Cravena (NCIS) zobaczymy w pilocie „The Returned” na podstawie powieści Jasona Motta. Aktor wcieli się we Freda – lokalnego szeryfa, owdowiałego 32 lata wcześniej.


W obsadzie „Undateable” znaleźli się Brent Morin i Rick Glossman. Morin wcieli się w jednego z dwóch głównych bohaterów (Justina), a Glossman w jego przyjaciela (Burskiego) i stałego bywalca tego samego baru.


Odlando Jones i Katia Winter (Dexter) zagrają w pilocie „Sleepy Hollow” stacji Fox. Jonesa zobaczymy w roli porucznika Franka Williamsa, poważnego detektywa, który został przeniesiony do Sleepy Hollow, aby zbadać sprawę podwójnego morserstwa. Szwedka Winter wcieli się w Katrinę, pielęgniarkę i żonę głównego bohatera, Crane’a.


Adam Campbell, Craig Frank i Vanessa Lengies (Glee) otrzymali trzy główne role w „Mixology” Larry’ego Charlesa. Campbell zagra Rona, chłopaka zadłużonego po tym, jak jego internetowy startup nie wypalił. Frank wcieli się w Cala, zawsze najprzystojniejszego i najgłupszego faceta w towarzystwie. Postać Lengies nazywa się Kacey i jest niezwykle pozytywną osobistą trenerką za dnia, a kelnerką w nocy.


Steve’a Zahna (Treme) zobaczymy w jednej z dwóch głównych ról w pilocie „Influence„. Aktor wcieli się w Clarka – bipolarnego geniusza z dziedziny ludzkiej psychologii i byłego wykładowcę.

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Endgame – Avengers w komiksach mieli…

W obliczu przyszłorocznego Avengers: Endgame chcemy Wam zaprezentować listę najważniejszych historii, w których drużyna Mścicieli…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – fani MCU tworzą…

Fani MCU tworzą już liczne fanarty do Avengers: Endgame - trzeba przyznać, że niektóre prace…

Michał Kujawiński
-

Venom – lubicie, nie lubicie? Za…

Filmowy Venom odniósł duży sukces finansowy i prawdopodobnie możemy spodziewać się drugiej odsłony. Spójrzmy jednak,…

Norbert Zaskórski
-

Bumblebee – recenzja filmu

Bumblebee to spin-off serii Transformers, którego bohaterem jest tytułowy Autobot. Tym razem za sterami produkcji…

Ocena recenzenta:
8
Michał Kujawiński
-

Marvel – do kogo należą bohaterowie…

Rok 2018 był niezwykle ważny dla produkcji Marvela. Nastąpiło wiele przełomowych rzeczy, które zmieniły wiele…

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – wyciekły…

Spider-Man: Daleko od domu to nadchodzący film MCU, w którym powróci Peter Parker. I choć…

Co o tym sądzisz?