Przeczytaj w weekend

Caterina Scorsone dołącza do stałej obsady serialu „Chirurdzy”

Znana z występów w serialu Prywatna Praktyka Caterina Scorsone powtórzy swoją rolę Amelii Shepherd w 11. sezonie produkcji ABC pt. Chirurdzy.

Znana z występów w serialu Prywatna Praktyka Caterina Scorsone powtórzy swoją rolę Amelii Shepherd w 11. sezonie produkcji ABC pt. Chirurdzy.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Scorsone pojawiła się już w serialu Chirurdzy pod koniec 10. sezonu. Aktorka wciela się w neurochirurg Amelię Shepherd, która jest siostrą Dereka Shepherda (Patrick Dempsey). Już wtedy spekulowano, że aktorka wzmocni obsadę serialu i na stałe pojawiać się będzie w szpitalu Grey/Sloane. Informacje te dodatkowo potwierdzała Shonda Rhimes, która wspominała w wywiadach, że chciałaby utrzymać siostrę Dereka blisko głównej fabuły produkcji.

Caterina Scorsone to pierwsza i zapewne nieostatnia aktorka (bądź aktor), która wzmocniła obsadę 11. sezonu serialu Chirurdzy. Przypominamy, że w nowych odcinkach nie zobaczymy już Sandry Oh (Cristina), Gaiusa Charlesa (Shane) i Tessy Ferrer (Leah). Chirurdzy z nowymi odcinkami powrócą we wrześniu.

Źródło: tvline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV